اخبار روزانه(ورزش - روزنامه - نرخ - فال )

نتایج زنده | اخبار | ورزش | فال روزنامه | قیمت طلا ، سکه و ارز های خارجی

ردبول، خودروی فرمول یک جدید خود را رونمایی کرد

در سه سال اخیر این اولین باری است که ردبول بدون عنوان قهرمانی در مسابقات سال گذشته پای در مسابقات فرمول یک می‌گذارد. تیم ردبول از اتومبیل جدید خود رونمایی کرد که با نقش و نگار جدیدی روانه‌ی مسابقات خواهد شد.
  

یقیناً ردبول این فصل برای اعاده‌ی حیثیت به پیست مسابقه باز خواهد گشت. پس از قهرمانی‌های متوالی در فصل‌های اخیر، این تیم فصل پیش مقهور قدرت مرسدس‌بنز آلمان شد تا برای اولین بار در سه سال اخیر بدون قهرمانی پای در مسابقات بگذارد.

ردبول هفته‌ی پیش از خودروی خود برای شرکت در مسابقات سال جاری میلادی پرده برداشت. مراسم رونمایی از این خودرو در خرز اسپانیا انجام شد. ردبول نام خودروی جدید خود را RB11 انتخاب کرده است. نقش و نگار راه‌راه این خودرو که اغلب برای پنهان کردن طراحی خودروها پیش از رونمایی اصلی مورد استفاده قرار می‌‌گیرد، زینت بخش نسل جدید خودروی فرمول یک ردبول است که البته انتظار می‌رود در اولین دور از مسابقات که در ۲۴ اسفندماه در استرالیا برگزار خواهد شد، شاهد رنگ سنتی آبی، قرمز و زرد همیشگی ردبول باشیم.

RedBullInt

ردبول یکی از دو تیمی است که از موتورهای توسعه داده شده توسط رنو در خودروهای خود استفاده می‌کند. در واقع رنو شریک تجاری کمپانی نیسان است که تبلیغات برند اینفینیتی آن روی خودروهای ردبول نقش بسته است.

ردبول اعلام کرده که برای توسعه‌ی موتورهای این خودرو همکاری نزدیکی را با رنو به انجام رسانده است، اما بسیاری از کارشناسان بعید می‌دانند که این خودروساز قادر باشد در چارچوب قوانین فدراسیون اتوموبیل‌رانی، موتوری با قدرت آنچه که مرسدس توسعه داده، تولید کرده باشد.

باید منتظر بود و دید که ردبول در جریان مسابقات چه خواهد کرد.

تاریخ ارسال: یکشنبه 19 بهمن 1393 ساعت 08:53 | نویسنده: ali | چاپ مطلب
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.