X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

اخبار روزانه(ورزش - روزنامه - نرخ - فال )

نتایج زنده | اخبار | ورزش | فال روزنامه | قیمت طلا ، سکه و ارز های خارجی

فال روزانه و طالع بینی ماه تولد 1395/11/23 | فال 23 بهمن 1395 | فال روز شنبه 23 بهمن 95/11/23فال روزانه و طالع بینی ماه تولد 1395/11/23 | فال 23 بهمن 1395 | فال روز شنبه 23 بهمن 95/11/23
آرشیو فال روزهای قبلی


فال روزانه


   از صبح تا پایان شب بر شما چه خواهد گذشت؟        فروردین:

امروز برای کارهای مخفی مناسب است. ممکن است خودتان را در میان یک توطئه بیابید. کمی حقه بازی نمی تواند در رقابت به شما لطمه بزند. اگر هم صداقت و روراستی شما برای لحظه ای هم این اجازه را به شما نداد، باید محافظه کار و پنهان کار بمانید.

اردیبهشت:

امروز حس ششمتان خیلی از قدرت ذهنتان بیشتر است. شهودتان می تواند راه را به شما نشان دهد. از احساستان پیروی کنید و بدانید که تصمیم درست خودش را بر سراهتان قرار می دهد. هرچه تکلیف موجود برایتا غیرمعمول تر باشد، این قانون مطمئن تر خواهد بود. از تجاربتان درس بگیرید و از توصیه های دیگران غافل نشوید.

خرداد:

تلاشتان برای رسیدن به خاسته ها فقط با محاسبات دقیق چیزی جز شکست شدید به همراه نخواهد داشت. گاهی اوقات باید به صدای درونتان هم گوش کنید. امروز هیچ چیز قطعی نخواهد بود، حتی اعمال خودتان. شاید در خلال تصمیم گیری مردد شوید.

تیر:

امروز برای خلاقیتتان روز خارق العاده ایست. امرو می توانید افق هایتان را گسترش دهید و روی بهبود روحیه و معنویتتان کار کنید. اگر روی چیزهاییست که گفته شد کار کنید، احساس رضایت عمیقی نسبت به خود و کل زندگیتان کسب می کنید.

مرداد:

امروز شما با هیجاناتتان کنترل می شوید. سعی نکنید که فقط روی یک موضوع تمرکز کنید. به زودی خواهید فهمید که افکارتان شما را به مسیری دیگر می برند و نزدیکانتان نیز چنین چیزی را تجربه خواهند کرد. ممکن است امروز لحظاتی را احساس نوستالژیک داشته باشید.

شهریور:

ممکن است امروز با سرعت نور خلق و خوی اطرافیانتان تغییر کند. اصلا به دل نگیرید. این حرف های مبهم به شما ربطی ندارند. وقت خوبی برای صحبت کردن، مشاوره کاری و مشاجره کردن نیست.

مهر:

باید بیشتر از خودتان مراقبت کنید و از بلندپروازی دست بکشید. امروز تردید و شک به شما غلبه می کند، حتی اگر به تعادل درونیتان اعتماد کامل داشته باشید. باید تلاش آگاهانه ای داشته باشید تا از مظنون بودن احساس غمزدگی اجتناب کنید.

آبان:

امروز با تمام آرامش و لطافتش برای شما یک موهبت محسوب می شود. ممکن است که طبیعت حساستان باعث شود تمام روز را با هیجاناتتان بگذرانید. دیگران نمی توانند به راحتی طوفان هیجانیتان را شناسایی کنند و این باعث می شود هیچ چیز مانع لذت بردنتان از زندگی نشود.

آذر:

انرژی قدرتمندتان موقتا فروکش می کند. توصیه می شود که امروز همه چیز را ساده بگیرید و از مکالمات لذت ببرید. این کمک می کند روحیه تان برگردد. سعی کنید از مکان های شلوغ، فعالیت های سنگین، هرگوونه رقابت و همچنین هرگونه بحث و جدل دور بمانید

دی:

امروز یک راه حل به جای اینکه درنتیجه تلاش منطقی زیادی باشد، بصورت الهامی بچه گانه به شما می رسد. اگر چیزی را فراموش کرده اید و مسایل بروفق مرادتان نیستند، سعی کنید محیط اطرافتان را تغییر دهید، بحث مکالمه را عوض کنید یا دوستان اجتماعی خود را عوض کنید.

بهمن:

اگر بهمن ماهی هستید سعی کنید از همه تکالیف دنیا دور باشید و درصورت امکان فقط در لحظه زندگی کنید. خیلی راحت سعی کنید که ترجیحات غذایی عجیب غریبتان را ارضا کنید. احتمالا این ترجیحات هیچ آسیبی به معده و پولتان نخواهند زد.

اسفند:

ساعات صبح برای شما خیلی مفید خواهند بود. هرچه به عصرنزدیک می شوید، احساس تنبلیو حواس پرتیتان بیشتر می شود و در افکارتان گم می شوید. در نیمه دوم همه کارها را کنار بگذارید و فقط به استراحت و آرامشتان برسید.

تاریخ ارسال: شنبه 23 بهمن 1395 ساعت 16:14 | نویسنده: ali | چاپ مطلب
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.